Hun ble skikkelig giret, og jeg tror Gud åpenbarte mye av hans vilje når det gjelder helbredelse for henne den kvelden. Hun er en av lederne for et ungdomsarbeid der hun bor (et stykke utenfor Bergen), så jeg foreslo (ledet av Gud? godt mulig det) at på neste ungdomsmøte skulle de be for syke. (Jeg forsto det sånn at det kom endel ungdommer som ikke kjenner Jesus på møtene de har). I går sendte hun en melding og sa at de hadde bedt for syke på sist ungdomsmøtet. Amen?

 

 

 

Gud jobber ikke bare med vår menighet! Det er konge, det... Hun hadde ennå ikke fått noen tilbakemeldinger på noen som var blitt friske, men hun sa "Vi mister ikke motet!!!" (Ja, med tre utropstegn). De kommer til å se resultater der ute... De kommer til å se at ungdommer blir helbredet, og mennesker kommer til å møte den levende Jesus vi tror på! Hvor fantastisk er ikke det?! Gud rører seg mange steder! Ja!!!

 

 

 

"It's impossible for you to pray, and have nothing happen!"

 

("Det er ikke mulig at ingenting skjer når du ber"). - Bill Johnson

 

  

 

Jostein