marcdupont15-liten.jpg

Det er med stor glede at vi inviterer til konferanse med Marc Dupont fredag 30. januar - søndag 1. februar. Fokuset disse dagene er ”gjennombrudd i tider med sammenbrudd”. Både individer og samfunn erfarer ofte tøffe og krevende tider. Marc vil adressere nettopp slike sesonger, og gjennom en Kristus-sentrert forkynnelse formidle fred i uroen, utholdenhet i lidelsen og mot i kampen.

Marc har mange gode venner i Bergen etter å ha betjent menigheten i byen i lang tid gjennom en sterk og oppløftende tjeneste.

Det vil også være dyktige lokale lovsangsteam som bidrar og muligheten for forbønn og betjening vil være tilstede.

Program

Fredag kl1900

Lørdag kl1200 & 1900

Søndag kl1100

Alle møtene vil finne sted i Kristkirkens lokaler i Kanalveien 90

 

Fri entré - vel møtt!

Med vennlig hilsen

Kristkirkens ledelse v/ eldsterådet